Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56475

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Treilerijuht- rahvusvahelised veod
Pakume tööd veoautojuhtidele, kelle tööülesandeks on rahvusvaheliste vedude teostamine treilerautoga

Treilerijuhi tööülesanded oleks järgmised:

  • Antud tellimustööde täitmine
  • Vajaliku dokumentatsiooni kontrollimine (CEMT, TIR)
  • Kauba turvaline transportimine sihtkohta
  • Välisveod

Ootused kandidaadile

Rahvusvahelistevedude autojuhil:

  • C+E kategooria juhiload
  • Rahvusvaheliste vedude tunnistus,
  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus rahvusvahelistel vedudel,
saksa, inglise ja vene keele oskus.
  • kasuks tulevad elementaarsed automehaaniku oskused

Ettevõte pakub

  • Tööd arenevas ettevõttes
  • Palka üle 30000 krooni kuus (neto)
  • Koolitust laadimise osas kohapeal

Lisainfo

Kandideerides lisada kaaskiri koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#56475
Autojuht