Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57012

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda ausaid, töökaid autojuhte. Kauba vedu Euroopa riikides (Euroopa sisetöö ja ka veod Eesti naaberriikidesse).

Ootused kandidaadile

1. hea tervis
2. varasem töökogemus rahvusvaheliste vedude autojuhina (B. C. E.)
3. inglise või saksa keele oskus suhtlustasandil
4. kehtiv ADR tunnistus
5. rahvusvaheliste vedude tunnistus + täiendkoolitus
6. kasuks tuleb arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

1. pikaajalist töösuhet
2. korralikku töötasu vastavalt tehtud tööle
3. huvitavat tööd
4. tööks vajalikku koolitust
5. õnnetusjuhtumi kindlustust (tööl olles ja ka vabal ajal)

Tööpakkumise number
#57012

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 30000 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
23. detsember 2005

Ettevõte on asutatud 1999. aastal ja alustas tegevust ADR vedudega (vedelkütused). Edasi oleme laiendanud oma tegevust ka muude kaupade rahvusvahelistele vedudele. Hetkel on ettevõttes 6 töötajat. Masinapargis on 5 sadulveokit mis on toodetud 1996-2004.

Vaata rohkem

Autojuht