Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290247

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Viru jalaväepataljoni transpordivahendite remontimine ja hooldus
Isikkoosseisu ning veoste transportimine

Ootused kandidaadile

Eesti Vabariigi kodanik
Tehniline taiplikkus ja huvi valdkonna vastu
Riigikeele oskus kõnes ja kirjas
B,C,D,E kategooria autojuhiload
Kasuks tuleb transpordivahendite ehituse tundmine

Ettevõte pakub

Stabiilset töökohta riigiasutuses
Kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid
Vaheldusrikast ja huvitavat tööd
Tööalaseid täiendkoolitusi
Netopalka peale katseaega kuni 415 eurot kuus

Lisainfo

Töö asukoht: Pargi 55, Jõhvi

Tööpakkumise number
#290247

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Kuni 415 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. november 2012
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2012

Eesti Kaitseväe Värbamiskeskus tegeleb personali värbamisega Kaitseväele, sealhulgas Kirde Kaitseringkonda. Kirde Kaitseringkond on maaväe ülema alluvuses tegutsev sõjaväeliselt korraldatud kaitseväe väeüksus. Kaitseringkonna koosseis kuuluvad Kirde Kaitseringkonna staap, Viru jalaväepataljon, Suurtükiväepataljon, Õhutõrjepataljon, Pioneeripataljon ning Staabi- ja tagalakeskus.

Vaata rohkem

Autojuht