Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66520

Autojuht - hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* töö fekaalautojuhina
* settekaevude tühjendamine
* vajadusel sanitaartehniliste remonttööde teostamine
* vajadusel torustike avariiremontide teostamine

Ootused kandidaadile

* eelnev töökogemus fekaalautojuhina
' eelnev töökogemus sanitaartehniliste tööde valdkonnas
* algatusvõimet ja avatud suhtlemist
* sihikindlust ja head pingetaluvust
* eesti ja vene keele oskust suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

* mitmekesist ja pingelist tööd
* rõõmsameelset ja abivalmis töökollektiivi
* töö tulemustel põhinevat töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus fekaalautojuhina.

Tööpakkumise number
#66520