Värsked tööpakkumised

Autojuht-hooldemees

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 387342

Tööpakkumise number

387342

Töö kirjeldus

* Autojuhi ülesandeks on ettevõtte rendiinventari (mobiilkäimlad, kätepesujaamad, piirdeaed, prügikastid, jne) transport, paigaldamine/teisaldamine
objektile ning hooldamine vastavalt graafikule;
* Kasutusse antava hooldussõiduki väiksem jooksev remont vastavalt võimalustele ja oskustele;
* Graaži ja laoplatsi korrashoid, rendiinventari jooksev remont ja hooldamine;

Nõudmised kandidaadile

CE-kategooria juhiluba

Usaldusväärne
Algatusvõimega
Hea suhtlemisoskusega
Hea pingetaluvusega
Täpne ja korrektne
Aktiivse ja positiivse ellusuhtumisega

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi ja -keskkonda
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
Konkurentsivõimelist töötasu

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
5. august 2015
Kuulutus sisestati:
7. juuli 2015

OÜ Kemmerling on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis alustas tegevust 2005. aastal. Rendime mobiilseid välikäimlaid, urinale, kätepesujaamu, prügikaste, piirdeaedu, sanitaarsõlmi, ehitussoojakuid, haagiseid, generaatoreid jne üle terve Eesti. Loomulikult pakume sinna juurde ka täiemahulist hooldusteenust. Muuhulgas osutame ka fekaali, muda ja rasvapuhastusteenust. Alates 2006 aastast osutame lisaks renditeenustele ka erinevaid puhastusteenuseid. Meie poolt pakutavad puhastusteenused katavad nii spetsiifiliste eritööde kui ka püsikoristuse valdkonda. Meie teenuste nimistu laieneb pidevalt. Tutvu meie täpsemat teenuste valikuga kodulehel.

OÜ-l Kemmerling on kontorid Tallinnas ja Tartus, kuid oma kliente teenindame üle terve Eesti. Meie rendipark on piisavalt suur teenindamaks ka suurürituste kümneid tuhandeid külastajaid. Aastate pikkune kogemus on toonud meie ettevõttesse tugevate erialateadmistega spetsialiste, mis võimaldab meil pakkuda oma kliendile parimat kvaliteeti võimalikult soodsa hinnaga.