https://www.cvkeskus.ee/592645

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Autojuht - hooldemees

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 592645

Tööpakkumise number

592645

Firma nimi peidetud Autojuht - hooldemees

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on rendiinventari (mobiilkäimlad, kätepesujaamad, piirdeaed, prügikastid jne) transport ehitusobjektidele, üritustele ja hiljem tagasi baasi. Ühtlasi tuleb mobiilkäimlaid käia hooldamas ka erinevatel objektidel. Teed väiksemaid remonttöid sinu käsutusse antavale hooldussõidukile, hoiad korras rendiinventari, garaaži ja laoplatsi.


Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerima inimest, kes omab CE-kategooria juhiluba.
Oled valmis töötama graafiku alusel summeeritud tööajaga.Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. mai 2019
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2019

FIRMA NIMI PEIDETUD

OÜ Kemmerling on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis alustas tegevust 2005. aastal. Rendime mobiilseid välikäimlaid, urinale, kätepesujaamu, prügikaste, piirdeaedu, sanitaarsõlmi, ehitussoojakuid, haagiseid, generaatoreid jne üle terve Eesti. Loomulikult pakume sinna juurde ka täiemahulist hooldusteenust. Muuhulgas osutame ka fekaali-, muda- ja rasvapuhastusteenust. Teenindame põhiliselt erinevaid ehitusettevõtteid, riigiasutusi ja kohaliku omavalitsuse üksuseid ning suuremaid ja väiksemaid ürituste korraldajaid.
OÜ-l Kemmerling on kontorid Tallinnas, Tartus ja Jõhvis, kuid oma kliente teenindame üle terve Eesti. Meie rendipark on piisavalt suur teenindamaks ka suurürituste kümneid tuhandeid külastajaid. Aastate pikkune kogemus on toonud meie ettevõttesse tugevate erialateadmistega spetsialiste, mis võimaldab meil pakkuda oma kliendile parimat kvaliteeti võimalikult soodsa hinnaga.