https://www.cvkeskus.ee/800160

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800160

AUTOJUHT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus


  • Ettevõttesisene puistematerjali ja asfaltbetooni vedu poolhaakega


Ootused kandidaadile


  • CE-kategooria juhiloa olemasolu

  • Pingetaluvus ja kohusetundlikkus

  • Valmisolek töötamiseks üle Eesti


Ettevõte pakub


  • Konkurentsivõimelist kuupalka

  • Kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi

  • Huvitavat ja mitmekesist tööd


Tööpakkumise number
#800160
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
AUTOJUHT
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!