Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68622

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

töö sisuks on kaupade laialivedu, peale- ja mahalaadimine, vajalike dokumentide täitmine ning edastamine

Ootused kandidaadile

Väga hea eesti keele oskus
Keskharidus
B kategooria juhilubade olemasolu ja eelnev sõidukogemus
Iseseisvus ja usaldusväärsus
Head tähelepanuvõime ja täpsus
Valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

Pikaajalist töösuhet eduka tööandjaga
Sõbralikku kollektiivi
Mitmekülgset ja perspektiivset tööd nooruslikus kollektiivis
Vastutust

Lisainfo

Tridens AS asub Muuga Sadama territooriumil, aadressil Maardu tee 57.
Tööaeg 8.30 - 17.00

Tööpakkumise number
#68622
Autojuht