Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #378530

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd autojuhile rahvusvahelisel autoveol Eesti-Soome suunal temperatuurikauba ja konteinerite veol.

Ootused kandidaadile

aktiivne sõiduoskus
ausus
CE kategooria autojuhilubade olemasolu
eelnev töökogemus
Keeleoskus: ja eesti keele valdamine suhtlustasandil, elementaarne inglise ja/või soome keele oskus
hea pingetaluvus
hea suhtlemisoskus
kohusetundlikkus
töötahe
usaldusväärsus
Kasuks tuleb ka tõõkogemus erinevatel laadimismehhanismidel

Ettevõte pakub

Meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda

Lisainfo

nõutavad dokumendid:
1. Juhiload : CE kategooriatega
2. Kehtiv ADR tunnistus(soovitatav)
3. Digitaalne sõigumeeriku kaart
4. Ametikoolituse tunnistus

Tööpakkumise number
#378530

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. mai 2015
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2015

Swanline OÜ kuulub 100% Soome transpordiettevõttele Nisula ja Seppälä Oy. Swanline kontsern tegeleb rahvusvaheliste kaubaveo- ja logistikateenuste osutamisega nii Soomes, kui Baltikumis ja lähieuroopas.

Vaata rohkem

Autojuht