Värsked tööpakkumised

Autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239652

Tööpakkumise number

239652

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv aknakatete, kardinakandurite ja garderoobisüsteemide tootja Sunorek AS otsib oma meeskonda autojuhti, kelle tööülesandeks on Sunoreki toodete laadimine kaubaautole ja toimetamine klientideni (peamiselt Eesti piirkonnas), kaubaauto hooldus- ja pisiremonditööd.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame C-kategooria lubade olemasolu, eelnevat kogemust sarnasel ametikohal, head suhtlemisoskust ja positiivset ellusuhtumist, füüsilist vastupidavust, ausust, korrektsust ja täpsust ning eesti- ja vene keele oskust.

Pakume konkurentsivõimelist palka ning toredat ja töökat meeskonda. Töötajal on võimalus areneda firmasiseselt.

Lisainfo

Vajalik sõidumeeriku kaardi olemasolu.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2011
Kuulutus sisestati:
16. september 2011

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud pidevalt arenev ettevõte. Tänaseks oleme kasvanud Põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks. Tank kaubamärgi all müüme ja toodame garderoobisüsteeme ja liuguksi, Structo kaubamärgi all siseuksi, seinapaneele ja moodulvaheseinu. AS-i Sunorek käive 2010. aastal oli 9,3 miljonit € ning ettevõttes töötab ligi 200 inimest.