https://www.cvkeskus.ee/56291

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56291

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • materjalide vedu
  • mööbli koju toimetamine


Ootused kandidaadile

  • autojuhilubade olemasolu
  • sõidukogemus
  • pingetaluvus
  • täpsus
  • kohusetundlikus
  • soov ennast arendada kiiresti arenevas ettevõttes
  • vanus kuni 30


Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekülgset tööd kiiresti arenevas ettevõttes


Lisainfo

Töö auto on Fiat Ducato maxi, kaubik.


Tööpakkumise number
#56291
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Autojuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!