https://www.cvkeskus.ee/364482

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #364482

Autojuht

Firma nimi peidetud
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veod külmikpoolhaagisega, peamiselt Eesti-Soome liinil, toidukaupade vedu, kaupade peale ja maha laadimine haagisele külmalaos, veoki tehnilise seisundi jälgimine, veoki välise ja sisese puhtuse hoidmine. Veose dokumentatsiooni korrashoid ning transpordireziimi jälgimine.


Nõudmised kandidaadile

CE-kategooria juhiluba, kutsetunnistus, autojuhi kaart digimeerikule, eelnev töökogemus poolhaagisveoki juhtimisel, keskharidus, eesti ja soome keele oskus suhtlustasemel.
Eelnev töökogemus külmikpoolhaagisega või külmikfurgooniga, kogemus toidukaupade veol, välismaal autojuhtimise kogemus, positiivsus ja paindlikkus, õigeaegsus, viisakus, korrektsus, hea stressitaluvus, liikluseeskirjade täitmine, turvaline ja ökonoomne sõit.


Ettevõte pakub

Stabiilset tööd korraliku ja hooldatud tehnikaga, omapoolset tuge sisse-elamisel ning vajadusel koolitusi, konkurentsivõimelist ja alati õigeaegselt tasutud töötasu (põhipalk+lisatasu+päevaraha), mõistlikku suhtumist ja meeldivat töökeskkonda.


Tööpakkumise number
#364482

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2014

Firma nimi peidetud

K.Heinonen Eesti OÜ on Eesti kapitalil põhinev rahvusvahelisi vedusid teostav firma, mis on asutatud 1995 aastal. Teostame uksest-ukseni transporti regulaarselt Eesti – Soome – Eesti liinil ja koostöös partneritega Skandinaaviasse ning Balti riikidesse. Teostame transporti ilma vaheterminalideta ehk kindla kauba transport punktist A punkti B.
Meie poolt pakutava teenuse peamisteks alusteks on kõrge kvaliteet, konfidentsiaalsus ja diskreetsus. Meil on pikaajalised kliendisuhted, meeldiv töökeskkond ja stabiilne meeskonnatöö. Pikaajalised kogemused erinevates situatsioonides ja oma masinapark, mis on pidevalt hooldatud oma ala spetsialistide juures. Tegeleme osa- ja täiskoormatega.
Kõik haagised on külmikhaagised, osad neist on varustatud multitemperatuursete seadmetega. Nendel on võimalik jaotada haagis vaheseinaga mitmeks osaks ja hoida erinevates osades erinevat temperatuuri.

Meie firma eelised on paindlikkus, inimlik ja avatud suhtlemine ning klientidele pidev kättesaadavus. Meid võib usaldada!
Meie missiooniks on parima transporditeenuse pakkumine.
Meie visioon on olla uuenduslik ja paindlik ettevõte.

Vaata rohkem