Värsked tööpakkumised

Autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 388844

Tööpakkumise number

388844

Töö kirjeldus

Kaupade transport
Kauba laadimine
Dokumentide kontroll ja täitmine

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus
Eesti keele oskus suhtlustasandil
Võime töötada iseseisvalt
Täpne ja kohusetundlik
C-kategooria autojuhiload

Pakume Sulle huvitavat tööd ning karjääri ja arenguvõimalusi edukas rahvusvahelises ettevõttes. Häid töötingimusi, meeldivat ja toetavat meeskonda,

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. august 2015
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2015

Eugesta Eesti AS tegutseb alates aastast 2000, peakontoriga Leedus, Eugesta on rahvusvaheline ettevõte.
Eesti juhtivate edasimüügifirmade hulka kuuluv Eugesta Eesti AS tarnib tarbekaupu üle riigi.
Eugesta Eesti AS eesmärk on olla innovaatiline ning klientide ja partnerite poolt hinnatud edasimüüja nii Eesti kui naaberturgudel.
Soovime pakkuda lõpptarbijatele järjest laienevat tootevalikut ning tagada klientidele toodete pideva kättesaadavuse. Oleme loonud oma töötajatele mugava töökeskkonna.