https://www.cvkeskus.ee/191600

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Autojuht-giid nõukogude aegse autoga

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191600

Tööpakkumise number

191600

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on firma klientidele nõukogude ajastut tutvustava ekskursiooni (http://estonianexperience.com/tallinna-ekskursioonid/malestusi-noukogude-ajast) läbiviimine isikliku antud perioodi autoga. Ekskursioon on üldjuhul inglise keeles, aga kasuks tuleb täiendavate võõrkeelte oskus.

Tellimuste maht sõltub hooajast ja on võrdlemisi ebaregulaarne - keskmiselt mõnest korrast kuus kuni mõne korrani nädalas. Tüüpiliselt kinnitatakse ekskursiooni tellimus mõne päevase etteteatamise ajaga, aga vahel tulevad tellimused ka samaks päevaks. On võimalik töötada ka ainult kokkulepitud aegadel ja antud töö sobiks väga hästi põhitöö kõrvalt.

Täiendavalt tuleb vahel tellimusi transfeerideks nõukogude autoga (lennujaamast hotelli, hotellist peokohta ja vahel ka teised marsruudid).

Firma poolt on kogu väljaõpe antud ekskursiooni osas.


Nõudmised kandidaadile

Väga hea inglise ja eesti keele oskus
Avatud suhtleja
Laia silmaringiga
Rõõmsameelne, viisakas, täpne, korrektse välimusega
Oma heas korras auto olemasolu (nõukogude perioodist - Lada, Volga, Zaporozets, Moskvitsh)
Vähemalt 3-aastane sõidukogemus

Kasuks tuleb teiste võõrkeelte oskus ja eelnev ekskursioonide läbiviimise kogemus


Ettevõte pakub

Paindlikku töögraafikut vastavalt saabuvatele tellimustele, meeldivat kollektiivi, suhtlemist erinevatest rahvustest klientidega.
Tasu kokkuleppel iga ekskursiooni eest.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
12. märts 2010
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2010

FIRMA NIMI PEIDETUD

Estonian Experience OÜ on 2008. aastal asutatud turismifirma, mis pakub nii eestlastele kui välismaalastele ekskursioone ja aktiivseid turismitegevusi. Peamine klientide sihtrühm on Tallinnat külastavad individuaalturistid ja väiksemad grupid suurusega 1-6 inimest, kes soovivad kogeda uusi ja huvitavaid elamusi. Mõned näited populaarsematest toodetest - Tallinna vanalinna ja Kadriorg-Pirita ekskursioonid, päevased väljasõidud Paldiskisse ja Lahemaale. Aktiivsetest tegevustest mootorsaani safafi, kardisõit ja laskmine.

Klientidel on võimalik valida 30-40 turismitoote seast, millest paljud on eksklusiivselt välja arendatud ja saadaval ainult Estonian Experience kaudu. Firma on oma tegevust laiendamas nii pakutava tootevaliku, müügikanalite, kliendisihtrühmade kui turgude lõikes.