https://www.cvkeskus.ee/61290

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61290

Autojuht Euroopa sisetöödele

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle ausaid ja kohusetundlikke autojuhte Euroopa sisetööle.


Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus
  • Autojuhiload: C ja E kategooria
  • Inglise ja/või saksa keele oskus suhtlustasandil
  • Kehtiv ADR tunnistus
  • Rahvusvaheliste vedude tunnistus
  • Hea tervis


Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Korralikku töövahendit


Tööpakkumise number
#61290
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Autojuht Euroopa sisetöödele
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!