Värsked tööpakkumised

Autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 389537

Tööpakkumise number

389537

Töö kirjeldus

Rahvusvaheliste vedude autojuht (CE): kaupade laialivedu vedukauto ja poolhaagisega Euroopa Liidu piirides. Töö algab ja lõpeb Tallinnas. Peamised töösuunad: Prantsusmaa-Saksamaa ja Põhjamaad. Töö kestab 2-3 nädalat välismaal ja seejärel Eestisse tagasi. Võib tulla ette ka teistsuguseid töörežiime.

Nõudmised kandidaadile

Haridustase: kutseharidus keskharidusega,
Nõutav varasem töökogemus: samal ametialal vähemalt 3 aastat,
Ametitunnistus: Veoautojuhi kutsetunnistus,
Keeleoskus inglise, vene, eesti (tööks vajalikul määral, suhtlustasandil),
Juhiload CE,
Arvutioskus: interneti kasutamine, e-posti kasutamine, GPS kasutamine,
Muud nõuded: tervisetõend, digimeeriku kaart,
CV on andideerimiseks vajalik

Tööandja poolt on telefon, tööriided jt. töövahendid, Samuti pakume pidevat ja motiveerivat tööd, võimalus areneda ettevõttes rahvusvaheliseks autojuhiks või teiste ülesannete teostajaks.

Asukoht:
Euroopa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. august 2015
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2015