https://www.cvkeskus.ee/26791

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26791

Autojuht-ekspediitor

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • rahvusvaheline kaubavedu Soome ja Rootsi vahel


Ootused kandidaadile

  • haritus ja korrektsus
  • inglise ja rootsi keele valdamine
  • B, C, E - kategooria juhiload ja rahvusvaheline sõidulitsents
  • eeliseks on Soome tööloa olemasolu


Ettevõte pakub

  • tööd rahvusvahelises ettevõttes


Tööpakkumise number
#26791
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Autojuht-ekspediitor
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!