Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58107

Autojuht-ekspediitor

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba vedu klientidele Eesti piirides Saku ja Tartu õlletehaste tellimisel

Ootused kandidaadile

C ja CE kategooria
hea füüsiline vorm
soovitav eelnev samalaadse töö kogemus

töötulemustele vastavat palka, mis koosneb aja- ja tükitasust, võimalik ka preemia

Tööpakkumise number
#58107

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 6000 - 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2006

CVKeskus.ee klient

Asutatud 1992
Tegevusalad: transport ja logistika, jae ja hulgikaubandus

Vaata rohkem