Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304502

Autojuht-ekspediitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Pesukonteinerite teisaldamine, autole laadimine (ka kliendi juures)
- Pesuvedu tagaluuktõstukiga veoautoga Tallinna piires

Ootused kandidaadile

- C-kategooria juhiload
- hea füüsiline tervis
- hoolikus, täpsus, viisakus
- kella tundmine

Ettevõte pakub

- Stabiilset töösuhet oma ala juhtivas ja edukas ettevõttes
- Kaasaegset töökeskkonda
- Konkurentsivõimelist palka ja palga õigeagset laekumist
- Ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo

Autojuht on 3 päeva tööl ja 2 vaba. Töö on enamuses varahommikust lõunani, ülejäänud päev on vaba. Kandidaadi sobivusel
püsiv ja pika-ajaline töökoht.

Tööpakkumise number
#304502

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: Alates 820 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. mai 2013
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2013

Saarmas AS on Eesti üks suurimaid tööstuslikke tekstiilihoolduskeskusi, asutatud 1991. Tänasel päeval töötab meie Tallinna suurpesulas üle 150 töötaja. Suurklientidele teostame pesu transporti tagaluuktõstukiga veoautodega. Firma omab ISO 9001 kvaliteedi- ja ISO 14001 keskkonnasertifikaate.

Vaata rohkem