Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673129

Autojuht-ekspediitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rooleks Transport OÜ otsib CE-kategooria autojuhti Eesti-Soome-Eesti suunal.

Tööülesannete hulka kuulub veose dokumentide korrektne vormistamine, tööaja õige ja efektiivne kasutamine, kaupade laadimine ja nõuetekohane kinnitamine.

Ootused kandidaadile

  • CE kategooria juhiluba
  • Autojuhi digikaart
  • Autojuhi kutsetunnistus
  • Eesti keele oskus suhtlustasandil
  • Korrektsus ja kohusetundlikkus
  • Soovitavalt varasem töökogemus autojuhina

Ettevõte pakub

  • Tehtud tööst sõltuvat töötasu
  • Vajalike lisakoolitusi
  • Pikaajalist töösuhet
  • Kokkuhoidvat ja sõbralikku meeskonda
  • Preemiat

Lisainfo

Tel: 56699374
E-mail: henrik(at)rooleks.ee

Tööpakkumise number
#673129

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. november 2020
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2020

Rooleks Transport OÜ pakub transporditeenuseid suunal Eesti-Soome-Eesti. Meil on pikaajalise kogemusega kokkuhoidev ja sõbralik meeskond. Meie eesmärk on pakkuda klientidele kõrgel tasemel teenust.

Vaata rohkem