Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169950

Autojuht ekspediitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Kauba transport laost kauplustesse ja kaupluste vahel
* Muud jooksvad ülesanded

Ootused kandidaadile

* B kategooria autojuhiluba (kasuks tuleb C kategooria autojuhiluba)
* ausus
* kiirus
* täpsus, korrektsus
* hea eesti keele oskus

Ettevõte pakub

* huvitavat tööd
* meeldivat kollektiivi
* paindlikku tööaega
* soodustusi
* ühisüritusi (suvepäevad ja jõulupeod)

Lisainfo

Seoses ettevõtte laienemisega otsime ausat, töökat, abivalmit meeskonnakaaslast.

Tööpakkumise number
#169950

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 16000 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
25. november 2008

Põldma Kaubanduse AS on asutatud 1994 aastal ja tegeleb teksarõivaste jae- ja hulgimüügiga. Oleme järgnevate brändide maaletoojad: Guess, Tommy Hilfiger, Energie, Miss Sixty, Marlboro Classics, Lee Cooper, Pierre Cardin, Tom Tailor. Firmal on 32 kauplust, millest 27 asuvad Eestis, 4 Lätis ja 1 Leedus.

Vaata rohkem