Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #834540

Autojuht-ekspediitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma kollektiivi C-kategooria autojuhti.

Tööks on toidukaupade jaotusvedu Tallinnas ja

Eesti piire.

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus sarnasel ametikohal

  • Läbitud ametikoolitus

  • Sõidumeeriku kaart

  • Oskus kasutada nutitelefoni

  • Töökas, täpne ja korrektne oma tegemistes

Ettevõte pakub

  • Korrektse töö eest väärilist tasu

  • Liikuvat ja vaheldusrikast tööd

  • Korralikke ning hooldatuid töövahendeid

  • Tööks vajalikke tööriideid/jalatseid

Tööpakkumise number
#834540