https://www.cvkeskus.ee/71174

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71174

Autojuht-ekspediitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

toiduvedu haiglatele, koolidele.


Ootused kandidaadile

keskharidus
soovitavalt autojuhina töötamise kogemus vähemalt aasta
suhtlemisoskus ja koostöövõime
ausus ja täpsus.


Ettevõte pakub

stabiilset tööd arenevas ettevõttes
graafikul põhinevat tööd


Tööpakkumise number
#71174
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Autojuht-ekspediitor
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!