Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667497

Autojuht-ekspediitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaubavedu Tallinnas / Harjumaal

Kaupade laadimine ja laotöötaja abistamine

Auto tehinilise olukorra pidev jälgimine

Ootused kandidaadile

- B-kategooria autojuhiload, kasuks tuleb eelnev töökogemus autojuhina;

- korrektne, täpne ja aus;

- kohusetundlik;

- valmidus meeskonnatööks;

- hea pingetaluvus;

Ettevõte pakub

- Huvitavat ja liikuvat tööd;

- sõbralikku kollektiivi;

- sotsiaalseid garantiisi, ettevõttesiseseid soodustusi;

- stabiilset töökohta

- täistööaeg, graafiku alusel pikk ja lühike nädal 6.00-17.00

Tööpakkumise number
#667497

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 6.25 €/tunnis
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
11. september 2020

Pakume kvaliteetset valmistoitu kogu päevamenüü ulatuses igapäevase suuremahulise toitlustusteenuse vajajatele

Vaata rohkem