Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #657404

Autojuht-ekspediitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tegeleme toiduainete jaotusveoga Eestis Maxima kauplustesse külmutusautode ja -haagistega Maxima Logistikakeskusest asukohaga Õlleköögi tee 24, Kurna külas (Tallinna ringtee ääres). Võtame alalisele tööle CE-kategooria autojuhte.

Транспортная компания в сфере холодильных транспортных перевозок, приглашает на постоянную официальную работу водителей профессионалов категории CЕ. Развоз продуктов питания по торговой сети MAXIMA в Эстонии с логистического центра на Õlleköögi tee 24, Kurna, 75307 Harju maakond (Таллинская окружная, район Юри).

Nõudmised kandidaadile

Vajalik eelnev töökogemus haagistega sõitmisel, töö- ja puhkeaja seaduse tundmine, täpsus ja kohusetunne.Vajalik kehtiv kutsetunnistus ja digikaart.

Опыт работы водителем, аккуратность, бережное отношение к технике, умение рассчитывать и соблюдать режим работы и отдыха. Наличие действующей карты тахографа и код95.

Ametlik töötasu ja õigeaaegne väljamaks. Tööaeg graafiku alusel, töötame igapäevaselt. Motivatsioonipakett.

Sõbralik ja toetav meeskond!

Официальная заработная плата без задержек, соц. гарантии. График работы смешанный по договорённости с работодателем. Мотивационный пакет.

Дружный и поддерживающий коллектив!

Lisainfo

info(at)akatrans.ee

Tööpakkumise number
#657404

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1300 - 1900 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. august 2020
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2020

CVKeskus.ee klient

Siseveod Eestis.
Транспортные перевозки по Эстонии.

Vaata rohkem