Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #754291

Autojuht-ekspediitor Soome suunale

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rooleks Transport OÜ otsib CE-kategooria autojuhti Eesti-Soome-Eesti suunal.

Tööülesannete hulka kuulub veose dokumentide korrektne vormistamine, tööaja õige ja efektiivne kasutamine, kaupade laadimine ja nõuetekohane kinnitamine.

Ootused kandidaadile

  • CE kategooria juhiluba

  • Autojuhi digikaart

  • Autojuhi kutsetunnistus

  • Eesti keele oskus suhtlustasandil

  • Korrektsus ja kohusetundlikkus

  • Soovitavalt varasem töökogemus autojuhina

Ettevõte pakub

  • Tehtud tööst sõltuvat töötasu

  • Vajalike lisakoolitusi

  • Pikaajalist töösuhet

  • Kokkuhoidvat ja sõbralikku meeskonda

  • Preemiat

Lisainfo

Tel: 56699374
E-mail: henrik(at)rooleks.ee

Tööpakkumise number
#754291