Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #521937

Autojuht - Ekspediitor / ШОФЕРА- ЭКCПЕДИТОРА

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 9. märts 2018
Kuulutus aegub: 7. aprill 2018

Töö kirjeldus

- Toodete ja tarnete tarnimine klientidele
- Kauba vastuvõtmine ja kaupade kohaletoimetamine,
- Sõidud üle kogu Eesti
- Juhtkonna abistamine
- Olemasolevate klientide teenindamine
- Uute klientide kaasamine.

Ootused kandidaadile

- Keskharidus või kõrgharidus
- Eeliseks on transpordi- ja tarnealane töökogemus
- Oluline on teada kahte keelt - eesti ja vene keelt;
- Juhilloa olemasolu

Oled oodatud meie meeskonda kui:

- Oled töökas
- Hea suhtlemisoskusega
- Kannatlik

Ettevõte pakub

- Huvitavat ja vastutustundliku tööd
- Võimalus teenida väga hästi,
- Arengu- ja karjäärivõimalusi
- Enesetäiendamise koolitusi
- Stabiilset töökohta

Lisainfo

CV - Palume saata e-posti aadressile: solano(at)solano.ee
Me võtame ühendust ainult sobivate kandidaatidega, kes sobivad kõige paremini antud tööga.

Tööpakkumise number
#521937

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
9. märts 2018

OÜ Solano Eesti on Baltimaade ametlik tööstustarvikute müüja. Me pakume oma klientidele kõrgtehnoloogilisi tooteid, nagu näiteks tööstuslikud määrdeained, jahutusvedelikud, puhastusvahendid, aerosoolid, liimid, keevituselektroodid ja palju muud. Seoses tegevuse laiendamisega otsime oma meeskonda

Vaata rohkem