Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #437832

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Varsatalu OÜ pakub tööd autojuhile Soome-Rootsi vahel.Töö graafiku alusel 2 tööl ja 1 nädal vaba. Töötame korralike ja kaasaegsete masinatega.Rohkem infot telefonil 53445700

Ootused kandidaadile

CE-kat.juhiluba, autojuhi kutsetunnistus
digikaardi olemasolu
ADR soovituslik
eesti-ja inglie keele oskus, soome keel tuleb kasuks
ausus, täpsus
kohusetundlikkus
töötahe

Ettevõte pakub

Konkurentsi võimelist palka
stabiilset pikaajalist tööd
tööd graafiku alusel
täiskohaga töökoht
kaasaegseid töötingimused,

Tööpakkumise number
#437832

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. september 2016
Kuulutus sisestati:
26. august 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Autojuht