Värsked tööpakkumised

Autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 462380

Tööpakkumise number

462380

Töö kirjeldus

Pakume tööd ausale, kohusetundlikule ning lojaalsele CE-kat. veoautojuhile,Põhitööks on Eesti piires ehitusmaterjalide vedu poolhaagisega. Töögraafik esmaspäevast - reedeni, Auto 2-3 aastat vana Scania

Nõudmised kandidaadile

oskab eesti keelt ja omab varasem töökogemus pool- ja /või täishaakel. Digimeeriku kaard ja kutsetunnistus.

Heas korras töövahendeid, stabiilset ja pikaajalist tööd arenevas ettevõttes ning korrektse töö eest õigeaegset ja kokkulepitud töötasu!

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2017
Kuulutus sisestati:
2. märts 2017
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1600 EUR kuus

Stonewolf OÜ on asutatud 2007 aastal ja põhineb 100% eestimaisel kapitalil. Meie peamiseks tegevusalaks on veoteenuse pakkumine Eestis.
Stonewolf OÜ eesmärk on tagada usaldusväärne koostöö pakkudes oma partneritele ja klientidele kvaliteetset teenindust investeerides pidevalt uuemasse ja usaldusväärsesse tehnikasse.