Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #421809

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd CE kategooria autojuhile. Veosuunad peamiselt Soome, Eesti, Läti. Kandidaatidel palume võtta otse ühendust kuulutuses toodud telefonil.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • eelnevat töökogemust CE kategooria veoki juhina

Ettevõte pakub

  • häid ja stabiilseid töötingimusi
  • huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • töötulemustele vastavat korralikku palka

Tööpakkumise number
#421809

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
4. mai 2016

CVKeskus.ee klient

Stairs OÜ on rahvusvahelisi veoteenuseid pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem

Autojuht