Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #378069

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda E- kategooria autojuhte rahvusvaheliste kaubavedude teostamiseks. Rahvusvahelised veod Poola suunal, harvem ka Tsehhi ja Slovakkia.

Ootused kandidaadile

E- kategooria juhiload
eelnev töökogemus
kohusetundlikkus ja korrektsus oma töös
usaldusväärsus ja ausus
vastutustunne
töötahe

Ettevõte pakub

stabiilset pikaajalist tööd
tehtud tööle väärilist tasu
töötasu tükitöö alusel
normaalset autot
sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Palume lisada CVsse eelnev töökogemus.

Tööpakkumise number
#378069

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 1200 - 1600 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. mai 2015
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2015

OÜ Besttrans Grupp alustas oma tegevust 2003. aastal. Esimeseks tegevusalaks oli Eesti sisene kaubavedu , millele nüüdseks on lisandunud rahvusvaheline kaubavedu. Samas omame töökoda- remondikompleksi, kus hoitakse korras meie autoparki, kui ka tehakse teenustöid.

Meie kiituseks võib öelda, et paljud algusaatate koostööpartnerid on jäänud meie teenust kasutama tänaseni.

Vaata rohkem

Autojuht