Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #711690

Autojuht (CE-kategooria)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime enda kollektiivi autojuhti, kelle ülesandeks on:

  • Puistematerjali transport ehitusobjektidele kallur poolhaagisega;
  • Auto tehnilise seisukorra jälgimine ja lihtsamate hooldustööde teostamine.

Objektid asuvad üle Eesti.

Ootused kandidaadile

  • vajalikud omadused: kohusetundlikkus, kiire õppimisvõime, korrektsus, kõrge pingetaluvus ja hoolikas ümberkäimine tehnikaga;

  • vajalik varasem töökogemus vähemalt 1-2 aastat;

  • tehnika tundmine;

  • CE-kategooria juhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

  • põnevat ja vaheldusrikast tööd;

  • eneseteostamise võimalust;

  • konkurentsivõimelist töötasu;

  • meeldivat töökollektiivi;

  • erialaseid koolitusi.

Lisainfo

Lisainfo korral kontakteeruda info(at)atrentnet.ee või tel 5160465

Tööpakkumise number
#711690