Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #430087

Autojuht Eesti-Norra veole (mitte sisetöö)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime CE-kategooria autojuhti Eesti-Norra-Eesti vahelisele veole (mitte sisevedu).

Ootused kandidaadile

- usaldusväärsus, stabiilsus, ausus ja töökus, kuna otsime töötajat aastateks.
- eelnev töökogemus CE-kategooria autojuhina (kasuks tuleb Norra kogemus).
- ametikoolituse tunnistus.

Ettevõte pakub

- töötasu koos lähetusrahaga 65-80 eurot päevas (neto).
- stabiilset töökohta ja paindlikku töögraafikut arenevas ettevõttes.
- reisi pikkus 5-10 päeva suunal Eesti-Norra-Eesti.
- töövahendiks pakkuda Scania või Volvo (17m poolhaagisega või 25m autorong, vastavalt juhi oskustele).

Tööpakkumise number
#430087

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1600 - 2400 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. august 2016
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem