Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #223531

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rahvusvaheline sisevedude autojuht

Ootused kandidaadile

ausus
autojuhilubade olemasolu
B-kategooria autojuhiload
C-kategooria juhiload
D-kategooria juhiluba
E- kategooria juhiload
eelnev töökogemus vähemalt 3a.
eesti ja inglise keele valdamine
hea pingetaluvus
hea suhtlemisoskus
karsked eluviisid
kohusetundlikkus
korrektsus

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist palka
stabiilset pikaajalist tööd
täiskohaga töökohta

Lisainfo

Töö riikides Taani, Prantsusmaa, Hispaania, Saksamaa, Benelux

Tööpakkumise number
#223531

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
29. märts 2011

AS Klemet on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on loodud 1991. aastal.
Põhitegevuseks on rahvusvaheline ja siseriiklik kaubavedu maanteel.
AS Klemet on ERAA liige.
AS Klemet omab tasulise rahvusvahelise autoveo tegevusluba nr. 2408

Masinapark koosneb 22 veokist. Kasutusel on Volvo FH mudelid mis on kaasaegsed ja keskonnasõbralikud, ning mitte vanemad kui 10 aastat. Treileritena kasutame Krone kardin- ja tentpoolhaakeid, mille sisekõrgused on 2.7, 2.8 ja 3.0 meetrit.

"Meie visioon olla hea renomeega, tunnustatud ning edukas transpordiettevõte."

Vaata rohkem

Autojuht