Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #346178

Autojuht / Driver (D)

CVKeskus.ee klient
Suurbritannia
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Additional information can be found at www.pro-force.co.uk.

Ootused kandidaadile

Category D or D1 drivers who are prepared to work with the crews on various manual jobs including Warehouse, Pack House and Farm jobs.
You must be able to undertake manual tasks for the working day/night and be able to work in a team environment, on occaisions there will be driver only duties.
Drivers must be over the age of 25 and have held their licences for at least 2 years.

Ettevõte pakub

Additional information can be found at www.pro-force.co.uk

Lisainfo

Please send your CV in english to leerand[at]pro-force.co.uk.

Tööpakkumise number
#346178

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
13. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2014
Lisainfo palga kohta:
7.50 - 8.00 pounds per hour

Eesti Töötukassa on avalik-õiguslik juriidiline isik, kelle eesmärgiks on töötuskindlustuse seaduses ja teistes õigusaktides sätestatud korras töötuskindlustushüvitiste, töölepingute kollektiivse ülesütlemise hüvitise ja tööandja maksejõuetuse hüvitise maksmine.

We are Pro-Force and we offer seasonal and long term employment in the Agricultural and Horticultural Industry from the picking and packing of fresh produce such as Strawberry’s and Apples to the Planting and Potting of Flowers, Trees and Shrubs. Additional information - www.pro-force.co.uk

Vaata rohkem