Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #227259

Autojuht C,E

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma kollektiivi autojuhti.
Töö sisuks kaubavedu veoautoga Eesti- Soome-Eesti-Läti-Eesti ja Eestis sees.
Autoks Volvo FH poolhaagisega

Ootused kandidaadile

EESTI KEELE vabalt valdamine kõnes ja kirjas
CE-kategooria juhiload
ametikoolituse tunnistus
digimeeriku kaart
eelnev töökogemus (soovitavalt Soomes sõitmise kogemus)
võimekus teha füüsilist tööd ehk osaleda koormate laadimisel
võõrkeele-keelte oskus(soome või inglise)
elukoht Tallinn või lähiümbrus(soovitav)
ADR tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

Palju huvitavat tööd
Konkurentsivõimelist palka
Stabiilset pikaajalist tegevust
Täiskohaga töökohta arenevas ettevõttes.

Lisainfo

Töö on 90% liinil eesti-soome-eesti,aeg ajalt ka läti ja rootsi, on ka eesti sisest sõitmist.Nädalavahetused vabad,autod seisavad Tallinnas pargis.

Tööpakkumise number
#227259