Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246867

Autojuht C,E

CVKeskus.ee klient
Taani
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd pakume Taani-Rootsi-Norra-Taani suunal ringvedudena liikuva põrandaga poolhaagisega autodel. (Volvo FH13, FH16)
Maksimaalne komandeeringus viibimise aeg 1,5-2 kuud.

Ootused kandidaadile

*Sobiv kandidaat omab C, E kategooriat ja kogemust poolhaagisega sõitmiseks.
*Suhtleb suhtlustasandil inglise keeles ja oskab kasutada arvutit. (Exel, Outlook).
*On hakkaja ja õppimisvõimeline, valmis iseseisvaks tööks ja komandeeringuks.
*Tahab saada väikese ja tööka tiimi liikmeks

*Pakume võimalust tööandja kulul läbida veoautojuhi täiendkoolitust, ADR koolitust, saada digikaarti.
*Paindlikku töögraafikut komandeeringuks ja vahetusteks kokkuleppel teiste juhtidega
*Korralikke veokeid ja stabiilset tööd
*Konkurentsivõimelist palka
*Töö- ja puhkeaja nõuete täitmist

Lisainfo

Keskmine kuu läbisõit 10000 km

Tööpakkumise number
#246867

Asukoht:
Taani
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 1500 - 1800 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
20. detsember 2011

Mesitran OÜ on asutatud 1999a. Pärnus. Oleme ettevõte kes tegeleb nii Eesti sise kui välistranspordiga.
Hetkel on käsil laienemine Skandinaavia suunal kuhu otsime ka häid inimesi.

Vaata rohkem