Autojuht (CE- kategooria)
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #732021

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime enda meeskonda rahvusvahelistele vedudele CE- kategooria autojuhte Eesti-Soome-Eesti (võib tulla ette ka Rootsi, Taani).

Tegu on suurel määral mitmekülgsete platvormvedudega, aga võib ka tulla ette tendivedu.

Sügisest alates kalluriga viljavedu Eestis.

Ootused kandidaadile

  • Eelduseks on töötahe!
  • Digikaart!
  • juhiload (CE -kategooria)
  • Ametikoolitus
  • Vajalik EESTI KEELE oskus suhtlustasemel!
  • Juht peab tundma erinevaid koorma kinnitusviise ja sõiduökonoomikat.

Требуется знание эстонского языка на разговорном уровне!

Ettevõte pakub

  • Võimalust alustada tööd kohe;
  • Vaheldusrikast tööd;
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Vajadusel välja koolitamist, kui kogemusi pole.

Autopargis on Mercedes-Benz veoautod.

Autopark asub Tallinnas!

Lisainfo

Kontakteeruge ainult tõsise huvi korral ja pigem helistage numbril 5655440.

Tööpakkumise number
#732021