Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641170

Autojuht CE-kat

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 20. veebruar 2020
Kuulutus aegub:20. märts 2020

Töö kirjeldus

Liini- ja jaotusvedu, mille algus ja lõpp on Tallinnas.

Ootused kandidaadile

CE-kategooria juhiluba, ametikoolitus, meeskonnatöö valmidus.

Sõbralikku ja toetavat meeskonda, kaasaegseid töövahendeid, ettevõttepoolseid soodustusi, tööriided, turvajalanõud jm.

Tööpakkumise number
#641170

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2020
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2020

Rain Transport AS-l on üle 25-aastane transporditeenuse osutamise kogemus Eesti toiduainete tööstuse ja täis- ja osakoormate vedude turul. Usume, et senine edukas koostöö klientidega annab meile kinnitust ja tagasisidet, et Rain Transport AS-i transporditeenus on leidnud tunnustuse. Täna on meil jaotuskeskused Tallinnas, Tartus, Pärnus, ja Jõhvis, mis katavad jaotusvõrgustina terve Eesti. Teeme nendesse ja nendes piirkondades plaanipäraseid liini- ja jaotusvedusid, samuti tellimus- ja allhanketöid.

Vaata rohkem