https://www.cvkeskus.ee/604798

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #604798

Autojuht (C kategooria)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade komplekteerimine ja klientidele transportimine.


Ootused kandidaadile

  • võimet teha füüsilist tööd
  • C kat. juhilubade olemasolu
  • sõidumeeriku kiipkaardi olemasolu
  • eesti ja vene keele valdamist suhtlustasandil
  • puhtust, intelligentsust, ausust ja korrektsust töös


Ettevõte pakub

Stabiilset töökohta kaasaegses, heade töötingimustega ning arenevas ja kasvavas ettevõttes.


Tööpakkumise number
#604798
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Autojuht (C kategooria)
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!