Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #619719

Autojuht (C kategooria, Harjumaa)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade komplekteerimine ja klientidele transportimine.

Ootused kandidaadile

  • võimet teha füüsilist tööd
  • C kat. juhilubade olemasolu
  • sõidumeeriku kiipkaardi olemasolu
  • eesti ja vene keele valdamist suhtlustasandil
  • puhtust, intelligentsust, ausust ja korrektsust töös

Stabiilset töökohta kaasaegses, heade töötingimustega ning arenevas ja kasvavas ettevõttes.

Tööpakkumise number
#619719

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
27. september 2019

Alkohoolsete jookide tootmisega tegelev AS Remedia otsib oma meeskonda

Vaata rohkem