Autojuht B KATEGOORIA
Tööpakkumise number #733222

2
Transmark OÜ
Tartu, Tartumaa

Töö kirjeldus

    Otsime seoses töömahtude suurenemisega Tartu osakonda B kategooria autojuhti Eesti sisestele vedudele (jaotusveod), pakume tööd graafiku alusel ja võimalust kohe tööle asuda!

  • Toidu ja tööstuskaupade jaotus ja korje
  • kohene tööle asumise võimalus.

Lisainformatsioon tööpäeviti  9.00 -17.00.

Priit mob 50 11 351.

Ootused kandidaadile

  • Soov teha tööd
  • Hea füüsiline vorm
  • Kohusetundlikkus
  • Vastava kategooria juhiload
  • Eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd
  • Kindlat sissetulekut
  • Sõbralikku töökollektiivi
  • Kaasaegseid töövahendeid.

Tööpakkumise number
#733222