Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #795133

AUTOJUHT B-KATEGOORIA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume põnevat väljakutset liituda

Estonian Meat House meeskonnaga Balti Jaama Turul

usaldusväärsel, vastutustundlikkul, töökal ja meeskonnatööd väärtustaval

B-KATEGOORIA AUTOJUHIL

Ootused kandidaadile

SINULT OOTAME

  • valmisolekut klientide kvaliteetseks teenindamiseks ja sõbralikuks suhtlemiseks
  • meeldivat ja viisakat käitumist
  • kohusetundlikkust, usaldusväärsust, tolerantsust ja pingetaluvust
  • puhtust  ja korraarmastust
  • koostöövalmidust

SINU KANDITATUURI TOETAB, KUI

  • oskad suhtlustasandil inglise ja vene keelt

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME

  • huvitavat ja suhtlemisrikast tööd kindlate väärtustega ettevõtte arenevas meeskonnas
  • kindlat ja stabiilset töökohta
  • töötulemustele orienteeritud töötasusüsteemi
  • võimalust töötada nii osalise kui täiskoormusega
  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda
  • asjatundlikke ja sõbralikke kolleege

TÖÖLE ASUMISE AEG

  • nii pea kui võimalik

Tööpakkumise number
#795133

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
27. juuni 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem