Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52602

Autoelektrik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veoautode diagnostika, elektri-, hooldus ja remonttööd rahvusvahelises ettevõttes

Ootused kandidaadile

erialane haridus
kasuks tuleb eelnev töökogemus
hea tehniline taip
isiklik initsiatiiv
B,C kategooria juhiload
arvuti kasutamise oskus
eesti keel
inglise keel

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist palka
häid töötingimusi sõbralikus töökollektiivis
ametialast täiendõpet Eestis ja väljaspool
vahetustega tööd täistööajaga

Lisainfo

helistada tööpäevadel kella 8.00-17.00 ni GSM 5220083
tööle saab vastavalt kokkuleppele

Tööpakkumise number
#52602