Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53240

Autoelektrik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autoelektriku tööülesanneteks on sõiduautode elektrisüsteemide remont, lisaseadmete paigaldus, vigade diagnoosimine ja lihtsamad luksepatööd.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat peab omama erialaseid teadmisi, olema täpne, kohusetundlik, õppimisvõimeline ja töökas. Eelistatud on kandidaadid, kellel on eelnev töökogemus sõiduautode elektritöödel.

Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid, head seltskonda. Ettevõte pakub erialast täiendõpet ja konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Tööaeg: E-R 9.00-18.00
Töökoht: Kadaka tee 131, Tallinn

Tööpakkumise number
#53240