Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #90088

Autoelektrik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Sõidukite elektritööde kvaliteetneja ohutu teostamine;
* Sõidukite garantiitööde teostamine vastavalt ettenähtud ajavormidele.
* Remondi- ja hooldustööde teostamine:

Ootused kandidaadile

* eelnev töökogemus autode elektritööde alal
* aktiivne ja positiivne ellusuhtumine
* arvuti kasutamise oskus
* autojuhilubade olemasolu
* hea pingetaluvus
* iseseisvus ja korrektsus töös
* kasuks tuleb inglise keele oskus

* võimalust osaleda aktiivse, teotahtelise ja üksmeelse meeskonna töös
* huvitavat tööd arenevas ettevõttes
* erialast täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#90088

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2007

Korea Auto AS on alates 1998 aastast ametlik Hyundai sõidukite edasimüüja Eestis. Korea Auto esindused asuvad Tallinnas, Pärnus ja Tartus ning seoses tegevusmahu kasvuga

Vaata rohkem