Autoelektrik
Firma nimi peidetud Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #632730

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on:

  • GPS seadmete paigaldus sõidu ja veoautodele ning rasketehnikale
  • Kütuseandurite paigaldus ja kalibreerimine rasketehnikale
  • Paigaldusvideo siin: https://www.youtube.com/watch?v=bHviWBlxG2I

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • Oled kohusetundlik, suudad iseseisvalt oma aega ja tööd planeerida.
  • Sul on varasem töökogemus GPS seadmete ja kütuseanduritega.
  • Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil.
  • Omad juhilube ja isiklikku autot.
  • Sulle meeldib otsida lahendusi, Sa tahad areneda ning pidevalt oma teadmisi täiendada.

Kandideerimisel annab eelise, kui:

  • Oled kursis Teltonika, Ruptela või BCE gps toodetega.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:

  • Tööks vajalikku lisaõpet ja vaheldusrikast tööd Tallinnas ja üle Eesti
  • Väga huvitavat ja arendavat tööd IoT (asjade interneti) valdkonnas.
  • Mõnusat töökeskkonda ja parimaid töövahendeid.
  • Võid töötada osalise tööajaga või projekti põhiselt põhitöö kõrvalt.

Oled huvitatud?

Kui soovid meie meeskonnaga liituda, siis kandideeri julgelt! Küsimuste korral helista Riho-le. numbril 53 461 790

Tööpakkumise number
#632730

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1150 - 1650 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
31. detsember 2019

GPS Logistika pakub paberivaba tööülesannete planeerimise tarkvara mis võimaldab jälgida ja hallata Firma masinaparki ning tellimusi reaalajas. Tööde järjekord on juhile selge ja konkreetne ning päevakava paigas.

Vaata rohkem