Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #504461

Autoelektrik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veoautode, busside ja haagiste remont ja hooldus.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus veoautode elektrikuna.
Erialane haridus, tehniline taiplikkus, korrektsus ja kohusetundlikus.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd veokitega stabiilses ettevõttes, koolitust.

Tööpakkumise number
#504461

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. november 2017
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2017

Alfatre Cargo OÜ asutati 1999.a. Meie Põhitegevuseks on veoautode, busside ja haagiste remont ja hooldus.

Vaata rohkem