Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #635140

Autoelektrik-diagnostik

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Møller Auto Ülemiste meeskonda on oodatud kogemustega

DIAGNOSTIK-ELEKTRIK

Me usaldame Sulle sõidu- ja tarbeautode diagnostika ja remonditööd, autonoomsete soojustusseadmete paigalduse, hoolduse ja remondi, kliimaseadmete hoolduse ja remondi ning lisaseadmete ja varustuse paigalduse.

Nõudmised kandidaadile

Saada oma CV, kuid omad erialast haridust ja varasemat töökogemust autoelektriku või diagnostikuna. Sa tunned elektriskeeme ja oskad neid lugeda. Sa saad hakkama inglise või saksa keelsete tehniliste juhendite lugemisega ning omad B-kategooria juhiluba. Iseloomult oled korrektne ja kohusetundlik.

Omalt poolt pakume kaasaegset töökeskkonda Baltikumi modernseimas Volkswageni esinduses, võimalust osaleda koolitustel, olla osa Møller Auto kokkuhoidvast ja töökast meeskonnast ning osaleda toredatel ühisüritustel.

Tööpakkumise number
#635140

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2020

Vaata rohkem