Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195318

Autoelektrik/ diagnostik

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded on seotud sõidukite tehnohoolduse, diagnostika ja remonditööde teostamisega meie Kuressaare esinduses.

Ootused kandidaadile

- kutseharidus ja erialased teadmised
- varasem töökogemus autoelektriku - või diagnostikuna (tingimata vajalik!!)
- tehniline taiplikkus
- korrektsus ja kohusetundlikkus
- ausus ja täpsus

Ettevõte pakub

- enesearenduse ja koolituse võimalusi
- head, töötulemustest sõltuvat töötasu
- kaasaegseid töötingimusi ja meeldivat kollektiivi

Tööpakkumise number
#195318